Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Комедія "Про Федота"

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 24 КВІТНЯ 2020 18:00 НА 24 ВЕРЕСНЯ 2020 18:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Леонід Філатов
 
Постановка нашої вистави здійснена за найбільш відомим поетичним твором Леоніда Філатова «Про Федота-стрільця, удалого молодця ...». Як у поемі Філатова, так і у нашому спектаклі йдеться про типову історію з будь-якої казки: могутній цар закохується у заміжню жінку Марусю-красуню, дружину Федота-стрільця. Але Маруся відмовляє грізному царю. І тоді цар вирішив позбутися Федота і відправив його «туди, не знаю куди ...» На перший погляд все дуже традиційно, але вистава у нас поставлена у іншому ключі і вирішена надзвичайно оригінально. На сцені 6 красенів молодців-скоморохів, які перетворюються то в один персонаж, то в інший. Все надзвичайно сучасно і креативно, починаючи від самої теми, сценічного оформлення і закінчуючи режисерсько-пластичним рішенням.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Херсон.

Комедія "Про Федота" відбудеться 24 вересня 2020, 18:00, четвер в Херсонський театр ім. Миколи Куліша. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.