Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Вистава "Осінній рок-н-рол"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Театрі ім. М. Куліша відбудеться лірична вистава "Осінній рок-н-рол" в Херсоні за п'єсою Михайла Хейфеца. Коли настає осінь людського життя? Чи можна в цей час уберегтися від самотності? Як знайти того, хто наповнить твоє життя теплом?
 
Вистава в стилі ретро
 
Ось і вони - чоловік і жінка, які хочуть навчитися танцювати. А ще - хочуть любити і жити повним життям. Але спочатку був танець. Так, випадкова зустріч дала їм надію на щастя. У любові, як і в танцях, треба довіряти партнеру, відчувати загальний рух і відкриватися назустріч один одному. Все можливо, навіть в 45.
 
Лірична історія про почуття вікових людей
чудові актори
Теплий настрій і атмосфера
Режисер-постановник - Тетяна Аркушенко, заслужена артистка України.
Він - Микола Левченко, заслужений працівник культури України.
Вона - Олександра Тарновська, заслужена артистка України.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Херсон.

Вистава "Осінній рок-н-рол" відбудеться 28 листопада 2021, 18:00, неділя в Херсонський театр ім. Миколи Куліша. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+