Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Музика, народжена країною

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Нова музична програма створена, щоб закохати глядачів в чарівний світ музики, світ української мелодії. Вас чекає фольк звучання сучасних мелодій у виконанні оркестру театру. Всім знайомі хіти зазвучать по-новому, їх заспівають неперевершені солістки театру Наталя Вишневська, Тетяна Мисак, Вікторія і Карина Кириченко. Доповнять програму нові хореографічні номери від балету театру.
 
Постановочна група:
 
Автор сценарію і режисер-постановник - Катерина Слажнєв
Помічник режисера - Анна Худоян
Художнє оформлення - Валерій Шелудько, заслужений працівник культури України
Музичне оформлення - Артем Філенко
Хормейстер - Валерія Мавріді-Михайлівська
Балетмейстер - Юрій Бусс

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Херсон.

Музика, народжена країною відбудеться 19 січня 2022, 18:00, середа в Херсонський театр ім. Миколи Куліша. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+