Інформація щодо обмеження масових заходів!

Легке знайомство

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин

Про подію

Тема, взята за основу, проста і банальна, і в той же час актуальна - взаємини чоловіка і жінки, які знайомляться пізно ввечері в готельному ресторані, причому ініціативу проявляє жінка. Дуже важко зрозуміти, хто ця дивна незнайомка: нічний метелик, або витончена шукачка пригод. Чоловік не може визначити, чи подобається він їй, чи грає вона з ним, або просто хоче заробити. Словесний поєдинок цих персонажів відображає їх взаємне тяжіння і відштовхування, їх самотність і прагнення подолати його, бажання і боязнь любові. Теми, які поставлені в п'єсі, дуже серйозні, але спектакль сприймається легко, не перевантажуючи глядача і надаючи позитивний настрій. До самого фіналу п'єси глядач спостерігає за грою "в кішки-мишки" героїв і складно припустити, як далі складуться їхні стосунки ...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Херсон.

Легке знайомство відбудеться 25 лютого 2019, 19:00, понеділок в Херсонський театр ім. Миколи Куліша. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+