Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Комедія " Херсонські манси"

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:00
Бронь На касу
24
години

Про подію

Українці, росіяни, євреї, німці. Звичайна херсонська комунальна квартира. Любов, залицяння, сварки, плітки і веселощі. Особливий, добрий гумор спільної кухні. Все це - в комедійній п'єсі херсонського драматурга Анатолія Марущака «Херсонські мансі».
 
У виставі задіяно ціле сузір'я улюбленців публіки нашого театру - заслужена артистка України Олена Галл-Савальська, Руслан Вишневецький, Ксенія Савельєва, заслужений артист України Олександр Мельник, Андрій Клочко, Євген Гамаюнов, Віктор Овсієнко, Валерій Гайфуллин, Костянтин Рогань, Наталя Вишневська, Таїсія Новачук , Андрій Кобелєв, Микола Степаненко, Дмитро Шафаловіч, Артем Філенко, Поліна Маказепа, Анастасія Грищук, Ольга Крилова.
 
У виставі задіяний музичний колектив комунальної квартири - оркестр театру.
 
Режисер вистави - заслужений діяч мистецтв України Ірина Корольова.
 
Художник - Олена Карпенко.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Херсон.

Комедія " Херсонські манси" відбудеться 29 лютого 2020, 18:00, субота в Херсонський театр ім. Миколи Куліша. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.