Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Хаос. Жінки на межі нервового зриву"

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 19 БЕРЕЗНЯ 2020 18:00 НА 8 ВЕРЕСНЯ 2020 18:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
У житті кожної жінки купа приводів для стресів — конфлікти з керівництвом на роботі, складні відносини з чоловіком, неслухняні діти, з якими інколи важко знайти спільну мову. Три успішні жіночки бальзаківського віку збираються разом, щоб поділитися перипетіями свого життя, отримати пораду, знайти відповіді на непрості питання, які ставить перед ними доля.
 
Знаменита французька письменниця Жорж Санд свого часу написала фразу, яка стала крилатою, а від того — дуже популярною у багатьох країнах світу: «Чого хоче жінка, того хоче Бог». То чого ж хочуть жінки?
 
Дізнаєтесь, коли подивитесь нову виставу театру «Хаос. Жінки на межі нервового зриву»

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Херсон.

Вистава "Хаос. Жінки на межі нервового зриву" відбудеться 8 вересня 2020, 18:00, вівторок в Херсонський театр ім. Миколи Куліша. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.