Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Місто щасливих людей"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

За п'єсою Олександра Марданя «Лист очікування»
 
У центрі сюжету курортний роман. Зустрілися двоє, покохали одне одного і на деякий час забули про все. Свої почуття вони зберегли на все життя. Протягом тридцяти років закохані зустрічалися в один і той же день, в маленькому затишному готелі Одеси. Морські хвилі, музика літа і безліч цікавих пригод дарувало їм життя і нарешті спільне весілля їхніх дітей. Ось така дивна і чуттєва історія кохання ...
 
Головні ролі виконують:
 
Костя - Павло Костенко, Віра - Євгенія Кірсанова.
 
У виставі задіяні оркестр і балет театру.
 
Режисер вистави - Анна Козирицька (м.Київ).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Херсон.

Вистава "Місто щасливих людей" відбудеться 12 травня 2021, 18:00, середа в Херсонський театр ім. Миколи Куліша. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+