МОДЕРН-БАЛЕТ «РОМЕО + ДЖУЛЬЕТТА».

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

МОДЕРН-БАЛЕТ «РОМЕО +  ДЖУЛЬЕТТА».
 
 Уважаемые госпада! предлагаем Вашему вниманию грандиозный проэкт с участием лучших тансовщиков Украины. Наш проэкт это синтез классики и современной хореографии. Литературный шедевр задышал новой жизнью в сложных па и эффектных поддержках, которые демонстрирую участники  талант-шоу «ТАНЦЮЮТЬ ВСІ» и «МАЙДАНС»: Андрей Пятаха, Ирина Сурнева, Денис Мергоязов и др.  
 
Действие происходит в футуристической реальности вне времени. Два клана с разным восприятием, живут в состоянии войны.  Здесь страсти понятны каждому. В танце исполнители выражают чувства, понятные каждому человеку: это любовь, это сомнения, ревность, гнев, расставание, страх перед будущим. В это вечер вы увидите виртуозное мастерство танцоров, вдыхающих новую жизнь в один из самых консервативных видов искусства — балет.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Херсон.

МОДЕРН-БАЛЕТ «РОМЕО + ДЖУЛЬЕТТА». відбудеться 6 квітня, 19:00, середа в Херсонський театр ім. Миколи Куліша. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+