Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Джаз та дівчата"

26 листопада 2021, 18:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Весела, динамічна комедія переносить глядачів за часів гангстерів, сухого закону та вільного джазу. Двоє музикантів (заслужений артрит Руслан Вишнівецький та Павло Костенко), ставши свідками бандитських побоїщ, змушені шукати надійного притулку. І таке затишне містечко знаходиться у жіночому джазовому колективі. Щоправда для цього доводиться радикально перетворитися.
 
Режисер вистави – Сергій Павлюк.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Херсон.

Вистава "Джаз та дівчата" відбудеться 26 листопада 2021, 18:00, п’ятниця в Херсонський театр ім. Миколи Куліша. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+